Trade

Türkiye Tek Distribütörü Olduğumuz Markalar

Premium Madeni ve Endüstriyel Yağ Ürünleri

Otomotiv, Ağır Vasıta ve Sanayi Yağ Ürünleri

Bizimle iletişime geçin

Çözümlerimiz için bize ulaşın.

Hyundai Xteer Premium

Top Prime, teknoloji harikası katkı maddeleri ve sıvılarla formülize edilmiş, tamamen sentetik ve yüksek performanslı bir motor yağıdır.

Hyundai Xteer Benzin

XTeer Gasoline serisinde dört farklı ürün bulunmaktadır. Sentetik bazlı olan Gasoline Ultra Protection ürünü, tüm yıl boyunca, en zorlu koşullarda bile eksiksiz performans sağlamak için optimize edilmiştir.

Hyundai Xteer Diesel

XTeer Diesel serisinde üç farklı ürün bulunmaktadır. %100 sentetik olan Diesel Ultra serisi, gelişmiş motor parçalarını mükemmel bir şekilde korumak için tasarlanan ve bunu yaparken doğaya asgari oranda zarar veren bir üründür.

Hyundai Xteer Ağır Vasıta

XTeer Heavy Duty serisinde dört farklı ürün bulunmaktadır. Sentetik yapıda olan HD Ultra serisi, ekstrem sıcaklık koşullarına dayanıklı olan yapısıyla motor parçalarının dayanıklılığını garanti altına alarak en zorlu koşullarda bile tatmin edici performans sağlar.

Hyundai Xteer Sıkıştırılmış Doğalgaz

XTeer CNG, bileşiğinde yüksek kalitede yağ ve özel olarak seçilmiş katkı maddelerinin bulunduğu, sıkıştırılmış doğalgaz ile çalışan motorlar için geliştirilmiş motor yağıdır.

Hyundai Xteer Manuel Şanzıman Yağı

XTeer Gear Oil ailesinde üç farklı ürün bulunmaktadır. Gear Oil-5 LSD, içeriğinde yüksek kalitedeki yağ ve akışkanlar bulunan, kusursuz oksitlenme kararlılığı ve aşınma direnci gösteren, manuel vitesli araçlar için geliştirilmiş şanzıman yağıdır.

Hyundai Xteer Otomatik Şanzıman Yağı

XTeer ATF serisinde iki farklı ürün bulunmaktadır. ATF SP4, 6 ileri otomatik vitesli üst düzey araçlar için geliştirilmiş, sıradışı performans sözü veren sentetik şanzıman sıvısıdır.

Hyundai Xteer 4 Zamanlı Şanzıman Yağı

XTeer 4T, en son teknoloji kullanılarak dört zamanlı motorlar için geliştirilmiş motosiklet motoru yağıdır. Sentetik olan ürün, en zorlu koşullarda bile sıradışı bir performans sergileyerek motorunuzu korur.

Hyundai Xteer Yan Ürünler

XTeer yedek parça ailesinde üç farklı ürün grubu bulunmaktadır. PSF, üstün performanslı bir direksiyon hidrolik yağıdır. Brake Fluid DOT serisi ise fren sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş hidrolik fren yağıdır.

İletişim