Investments

Kapra Investments olarak müşterilerimize birleşme ve satın alma işlemlerinde uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçin

Çözümlerimiz için bize ulaşın.

Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetler

  • Kurumsal Finansman Danışmanlığı
  • Borç Sermaye Danışmanlığı
  • Araştırma

Bireysel Hizmetler

  • Türkiye piyasalarına yönelik yatırım danışmanlığı
  • Konut piyasası

Kurumsal Finansman Danışmanlığı

Kapra Investments olarak müşterilerimize birleşme ve satın alma işlemlerinde uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Firmalara doğru stratejinin belirlenmesi ve detaylı bir mali analiz çalışması yapılması noktasında destek sunulmakta ve sürecin başından sonuna kadar firmaların ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetler üretmekteyiz. Hem satıcı tarafın haklarını korumak hem de alıcı taraf açısından makul bir rakamın ortaya çıkması anlamında değerleme çalışması titizlikle yapılmakta her iki tarafı da memnun edecek bir aracılık hizmeti üretmekteyiz. Kurumsal alıcılar ve özel sermaye yatırımcılarına piyasadaki fırsatlar konusunda danışmanlık hizmeti sunmakta ve birleşme ve satın alma ilgili tüm süreçlerde yatırımcılara destek olmaktayız.

Borç Sermaye Danışmanlığı

Firmaların uzun vadeli sürdürülebilir büyümesi açısından sermaye yapısının sağlıklı bir yapıya kavuşturulması büyük önem arz etmektedir. Kapra Investments olarak firmaların uzun vadeli borç sermaye ihtiyaçlarının karşılanması noktasında finansal danışmalık hizmeti sunmaktayız. Proje finansmanı, tahvil, bono, sukuk gibi borçlanma araçları yoluyla borç finansmanı ve borç yapılandırma anlamında firmalara kapsamlı bir çalışma sunmaktayız.

Araştırma

Kapra Investments olarak Türkiye ekonomisi ile ilgili makroekonomik gelişmeler ve sektörel bazda ortaya çıkan fırsatlar ve gelişmeler ile ilgili araştırma raporları hazırlanmaktayız. Yapılan çalışmalar Türkiye piyasalarına ve şirketlerine ilgi gösteren yabancı yatırımcılar açısından objektif bir değerlendirme sunmakta ve yabancı yatırımcının ilgisinin artması anlamında büyük önem arz etmektedir.

Türkiye Piyasalarına Yönelik Yatırım Danışmanlığı

Kapra Investments olarak Türkiye piyasalarına ilgi gösteren kurumsal ve bireysel yabancı yatırımcılara çok geniş bir ürün yelpazesi kapsamında yatırım danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Hisse senedi piyasası (BIST), vadeli işlem ve opsiyon piyasaları (VIOP), tahvil ve bono piyasaları, mevduat aracılığı gibi çok farklı ürünlerde müşterilerimizin risk ve getiri profiline göre farklı alternatifler geliştirmekteyiz.

Konut Piyasası

2000’li yılların başından itibaren Türkiye ekonomisinin gösterdiği performans ile birlikte konut piyasasına yönelik artan ilgi ve oluşan yüksek getiri oranları yabancı yatırımcıların sektöre yönelik ilgisi arttırmıştır. Kapra Investments olarak kurumsal ve bireysel yabancı yatırımcılara Türkiye konut piyasasına yönelik yapacakları yatırımlar noktasında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Hem yeni projeler geliştirme hem de mevcut projelerde satın almalar noktasında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

    Tips For Writing Nursing Term Papers

    If you are required to write a nursing term paper, follow the correct guidelines and refer to the sources correctly. If you are writing your research report, it is not advisable to nursingpaper reviews delay it until the final moment. These are a few suggestions to help you finish your assignment. Use these guidelines to create an outstanding Nursing term paper. They can help you improve your academic writing abilities and make sure that your work meets all requirements of the university you attend. Use these suggestions to help improve your writing abilities in nursing.